Informacja Administratora

im. Stanisława Wyspiańskiego
90 - 207 Łódź
ul. Rewolucji 1905r. nr 22

Pragniemy sprostać potrzebom i oczekiwaniom dzieci, zapraszamy do naszej placówki oferując:
  • pełne poczucie bezpieczeństwa
  • rozwijanie zdolności i umiejętności
  • wysoki poziom zajęć dydaktycznych
  • różnorodne formy pracy z dziećmi
  • szeroki zakres działań pozalekcyjnych
  • pomoc pedagoga szkolnego
  • bezpieczeństwo uczniów

Szkoła wprowadza uczniów w świat wiedzy naukowej. Grono pedagogiczne to osoby wykwalifikowane, pełne zapału i chęci do najlepszego wykształcenia uczniów. Nauczyciele uczą dzieci samodzielności i pomagają w podejmowaniu decyzji dotyczącej kierunku dalszej edukacji.

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego (klas I–III)

• tworzą uczniom przyjazną atmosferę
  • sprzyjają ich wszechstronnemu rozwojowi
  • zapewniają poczucie bezpieczeństwa
  • uczą pozytywnego myślenia i twórczego działania
  • stosują różnorodne aktywne metody i formy pracy
  • pracują indywidualnie z uczniem zdolnym i mającym problemy w nauce
  • organizują różnorodne konkursy szkolne i międzyszkolne

Szkoła zapewnia:
kompetentnych nauczycieli i wychowawców
  • opiekę, przyjazne, bezpieczne i korzystne dla zdrowia warunki edukacji
  • poszanowanie praw ucznia
  • warunki prawidłowego rozwoju psychofizycznego i rekreacji
  • możliwość poznawania regionu i kraju

Absolwent naszej szkoły:
  • jest tolerancyjny - rozumie, że różnice między ludźmi są czymś normalnym i pożądanym
  • doskonale funkcjonuje w swoim otoczeniu
  • jest aktywny - lubi ruch i chętnie uprawia sport w różnych jego odmianach
  • jest rozważny - zna zagrożenia występujące w jego środowisku
  • jest ciekawy świata - chętnie gromadzi wiadomości, korzystając z różnych źródeł
  • jest prawy - rozróżnia złe i dobre uczynki
  • jest otwarty - wykorzystuje możliwości, jakie stwarza mu dom i szkoła
  • jest krytyczny - potrafi selekcjonować i porządkować zdobyte informacje
  • jest odpowiedzialny - stara się przewidywać skutki swoich działań

Uczniowie SP 70

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 70 im. St. Wyspiańskiego w Łodzi z siedzibą w Łodzi, ul. Rewolucji 1905r. 22.W sprawach ochrony danych osobowych możliwy kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iodi@sp70.elodz.edu.pl Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwa realizacja usługi ani kontakt.